81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Geriş Çekici

Konumumdaki Çekiciler
Ömer Oto Kurtarma
Kemal Dinibütünoğlu
11.Ayı 3 Başarılı İş
Geriş Çekici - Geriş Kurtarıcı

Geriş Çekici güçlü oto çekici filosuyla Geriş bölgesinde 7/24 yol yardım asist hizmeti vermektedir.

Geriş ilçesinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0850 303 66 66 nolu telefonu ara, Geriş Çekicimizi hemen yönlendirelim

Aracınız durdu veya kaza mı yaptınız? Hemen bize ulaşın. Tecrübeli ve dinamik ekibimizle Geriş bölgesinde sizlere oto kurtarma hizmeti sunmaktayız. Bazen kötü hava şartları size istenmeyen kazalar yaşatabilir. Merak etmeyin! Geriş bölgesinde her türlü şartta size en yakın çekici ekibimizi yönlendiriyoruz. Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Geriş Çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz. Hemen En Yakın Çekici hizmet ağını arayın, sizlere en makul oto çekici ekibini yönlendirelim. Bölgenin her noktasında tek numara

Geriş yolu üzerinde çekici gerektiğinde Araç Çekici profesyonel çekici ağıyla size en yakın personeli yönlendiriyor ve aracınızı anında çekiyor.

7/24 Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma hizmetini tecrübeli ekibiyle güvenli ve hesaplı olarak sunmaktadır. Hemen şimdi arayın.

Farınız da yolunuz da hep açık olsun.

Geriş Oto Çekici Hizmetleri
Geriş Oto Kurtarma

Geriş oto kurtarma yolda kalan araçlarınızı bulunduğunuz yerden alır, istediğiniz noktaya bırakır. En ucuz oto kurtarma hizmeti için hemen arayın. 7/24 acil kurtarma hizmetini tecrübeli ekibiyle güvenli ve hesaplı olarak sunmaktadır. Hemen şimdi arayın.

Geriş Oto Çekici

Geriş oto çekici deneyimli ekibiyle bölgesinde sizlere oto çekici hizmeti sunmaktadır. Aracınız durdu veya kaza mı yaptınız? Hemen bize ulaşın. Araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat oto çekici hizmeti veriyoruz.

Geriş Sıfır Araç Taşıma

Araç satın aldınız ve aracınızın galeriden alarak dilediğiniz noktaya taşımak istiyorsunuz? Sıfır araç taşıma için doğru yerdesiniz. Geriş bölgesinde 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hızlı ve en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz.

Geriş Çoklu Araç Taşıma

Aceleniz yoksa çok daha ekonomik bir hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu hizmetin adı çoklu araç taşıma Peki nedir avantajı? Birden fazla aracı uygun platformlarımıza yükleyerek tek seferde çok daha fazla araç taşıyoruz. Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Geriş bölgesinde de hizmetimizden yararlanabilirsiniz.