81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

İzmir Çekici

Konumumdaki Çekiciler
Çakmaklar Otomotiv
Hüseyın Çakmak
10.Ayı 5 Başarılı İş
Haydiçek Oto Kurtarma
Bekir Çelik
6.Ayı 11 Başarılı İş
Görkem Oto Kurtarma
Alican Keleş
2.Yılı 120 Başarılı İş
Hasan Oto Kurtarma
Hasan Bozkurt
8.Ayı 56 Başarılı İş
Yıldırımer Yol Yardım
Süreyya Yildirimer
12.Ayı 10 Başarılı İş
Mert Oto Kurtarma
Mert Karakaya
1.Ayı 5 Başarılı İş
Demet Oto Kurtarma Ve Servis
Onurcan Yağızoglu
3.Yılı 6 Başarılı İş
Taner Oto Kurtarma
Taner Demirel
5.Ayı 5 Başarılı İş
Farozlu Oto Kurtarma Vinç
Ersen Karacı
7.Yılı 1898 Başarılı İş
Ramazan Oto Kurtarma
Ramazan Kopuk
2.Yılı 54 Başarılı İş
Özdemir Yol Yardım
Furkan Akkuş
3.Yılı 266 Başarılı İş
7/24 Oto Kurtarma
İbrahim Kopuk
7.Ayı 23 Başarılı İş
Akkaya Oto Kurtarma
Ender Akkaya
4.Ayı 12 Başarılı İş
Fatih Oto Kurtarma
Fatih Uztimur
12.Ayı 8 Başarılı İş
Ayaz Yol Yardım
Ahmet Erkan Tümer
11.Ayı 44 Başarılı İş
Görkem Oto Kurtarma
Görkem Keleş
8.Ayı 92 Başarılı İş
Ayar Oto Kurtarma
Arda Çimen
8.Ayı 12 Başarılı İş
Oto Sarı
Mehmet Ardil
10.Ayı 21 Başarılı İş
Fatih Oto Kurtarma Ve Oto Tamir
Fatih Töker
3.Yılı 102 Başarılı İş
Efe Oto Kurtarma
Sefa Efe Ateş
1.Yılı 17 Başarılı İş
Şimşek Oto Kurtarma Vinç
Hüsnü Şimşek
3.Ayı 4 Başarılı İş
Sarı Oto Kurtarma Yol Yardım
Cumhur Gürbüz
11.Ayı 8 Başarılı İş
Çakır Oto Kurtarma
Melih Çakır
2.Yılı 50 Başarılı İş
Ayaz Oto Kurtarma
Ali Kaya
2.Yılı 33 Başarılı İş
Poyraz Vinç Oto Kurtarma
İbrahim Sarı
4.Yılı 13 Başarılı İş
Şahinli Vinç Ve Kurtarma
Samet Şahinli
3.Yılı 31 Başarılı İş
Onur Vinç
Onur İptaş
3.Yılı 46 Başarılı İş
Vedat Gültekin Oto Kurtarma
Vedat Gültekin
6.Yılı 7 Başarılı İş
İbrahim Oto Çekici
İbrahim Namlı
10.Ayı 68 Başarılı İş
Çakır Oto Kurtarma
Semih Çakır
10.Ayı 3 Başarılı İş
Eren Oto Kurtarma
Ümit Eren
3.Ayı 6 Başarılı İş
Turan Oto Kurtarma
Murat Karakuzu
2.Yılı 37 Başarılı İş
Çakır Oto Kurtarma
Erdoğan Bilgin
4.Yılı 47 Başarılı İş
Öztürk Oto Kurtarma Yol Yardım
Abidin Öztürk
2.Ayı 9 Başarılı İş
Uğur Lastik Yol Yardım
Uğur Kızıl
2.Yılı 114 Başarılı İş
Fırtına Oto Kurtarma
Recep Kayahan
3.Haftası 5 Başarılı İş
Özgül Yol Yardım
Ahmet Özgül
12.Ayı 53 Başarılı İş
Çinay Oto Kurtarma
Kenan Çinay
10.Ayı 38 Başarılı İş
İzmir Çekici - İzmir Kurtarıcı

İzmir Çekici çağrı merkezi 7/24 görev yapmaktadır. Yolda kaldığınızda anında çağrı merkezimize ulaşarak oto çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında bizi ara, İzmir Çekicimizi hemen yönlendirelim

Konumunuza yakın çekici hizmetini mi arıyorsunuz? En Yakın Çekici en doğru adresiniz! Bir telefonla sorununuz çözmek için hemen arayın. İzmir genelinde sizler için çekici yardımı olarak hiç ummadığınız zaman ve yerlerde oto kurtarma hizmeti veriyoruz. En olmadık zaman ve yerlerde bile bizi arayabilirsiniz. İzmir bölgesinde her yere oto çekici hizmeti sağlıyoruz. Yolda kalınca İzmir Çekici hemen imdada yetişir. Bölgenin neresinde yolda kaldığınızı bir önemi yok, siz neredeyseniz En Yakın Çekici orada! Oto çekici hizmeti için arayın. Arayın size en yakın çekici birimini yönlendirelim.

Dikili Çekici, Bornova Çekici, Karşıyaka Çekici, Urla Çekici, Seferihisar Çekici, Çiğli Çekici, Bayındır Çekici, Karabağlar Çekici, Çeşme Çekici, Bergama Çekici, Torbalı Çekici, Kemalpaşa Çekici, Foça Çekici, Selçuk Çekici, Beydağ Çekici, Aliağa Çekici, Güzelbahçe Çekici, Kınık Çekici, Menemen Çekici, Balçova Çekici, Narlıdere Çekici, Bayraklı Çekici, Buca Çekici, Konak Çekici, Menderes Çekici, Ödemiş Çekici, Gaziemir Çekici, Karaburun Çekici, Kiraz Çekici ve Tire Çekici hizmet ağımız çok geniş. Aracınızla İzmir bölgesinde yolda kaldıysanız, çekici hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Sıfır Araç Taşıma hizmetinin en hesaplı yolu En Yakın Çekici.

Sizlere kazasız günler dileriz.

İzmir Oto Çekici Hizmetleri
İzmir Oto Kurtarma

İzmir oto kurtarma hizmeti olarak ihtiyaç olan her noktaya ulaşıyoruz. Saplanan, batan kısacası kurtarılması gereken her türlü aracı acilen olay yerine gelerek kurtarıyoruz. Kurtarma ihtiyacı olan durumlarda size bir telefon kadar yakınız.

İzmir Oto Çekici

Bulunduğunuz adrese En Yakın Çekici hizmetini çabucak alabilirsiniz. İzmir civarında En Yakın Çekici için hemen bizi arayın. 7 gün 24 saat her yere oto çekici hizmeti veriyoruz. Siz de yolda kaldıysanız İzmir çekici hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

İzmir Sıfır Araç Taşıma

Her türlü olumsuz şartta dahi sıfır araç taşıma işini çok güvenli bir şekilde yapıyoruz. Sıfır araç taşıma ciddi bir iştir. Bu konuda yılların deneyimiyle sizlere güvenli hizmet veriyoruz. Aracınızı güvenli bir şekilde trafiğe hazırlamak istiyorsanız İzmir Çekici hizmetini arayın.

İzmir Çoklu Araç Taşıma

Çoklu araç taşıma söz konusu olunca gerekli kapasitemiz ve uzman ekibimizle konumuz fark etmeksizin Türkiye'nin herhangi bir yerinden dilediğiniz noktaya taşıyoruz. Siz de İzmir veya civarında çoklu araç taşıma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizi arayın.

İzmir Çekici Hizmet Bölgeleri

Dikili Çekici

Dikili Çekicimiz Mazılı, Gazipaşa, Kıratlı, İsmetpaşa, Katıralanı, Demirtaş, Nebiler, Bademli, Gökçeağıl, Dikili, Esentepe, İslamlar, Çağlan, Kocaoba, Denizköy, Merdivenli, Yenice, Bahçeli, Salimbey, Kabakum, Samanlıkköy, Deliktaş, Çukuralanı ve Çandarlı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Bornova Çekici

Bornova Çekicimiz Kemalpaşa, Kurudere, Sarnıçköy, Mevlana, Gökdere, Egemenlik, İnönü, Birlik, Gazi Osman Paşa, Tuna, Beşyol, Eğridere, Çamdibi, Çınar, Ergene, Işıkkent, Atatürk, Çamiçi, Altındağ, Barbaros, Gürpınar, Karacaoğlan, Naldöken, Yıldırım Beyazıt, Serintepe, Pınarbaşı, Rafet Paşa, Ümit, Kızılay, Kazımdirik, Erzene, Çiçekli, Bornova, Yunus Emre, Karaçam ve Kavaklıdere bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Karşıyaka Çekici

Karşıyaka Çekicimiz Tersane, Fikri Altay, Cumhuriyet, Karşıyaka, Mustafa Kemal, Aksoy, Mavişehir, İnönü, Alaybey, Denizbostanlısı, Örnekköy, Dedebaşı, Demirköprü, Bostanlı, Latife Hanım, Yalı, Nergiz, Yamanlar, Goncalar, Sancaklı, İmbatlı, Bahçelievler, Bahariye, Şemikler, Atakent, Donanmacı, Bahriye üçok, Tuna ve Zübeyde Hanım bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Urla Çekici

Urla Çekicimiz Bademler, Altıntaş, Yaka, Gülbahçe, Rüstem, Urla, Torasan, İçmeler, Nohutalan, Kalabak, M.fevzi çakmak, Barbaros, Yağcılar, Naipli, Balıklıova, Ovacık, Çamlıçay, Camiatik, Çeşmealtı, İskele, Kadıovacık, Yenice, Sıra, Özbek, Güvendik, Zeytinalanı, Zeytinler, Uzunkuyu, Zeytineli, Şirinkent, Yeni, Denizli, İyte, Yenikent, Birgi, Hacı Isa, Atatürk, Kuşçular ve Yelaltı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Seferihisar Çekici

Seferihisar Çekicimiz Çamtepe, Doğanbey, Sığacık, Seferihisar, Düzce, Tepecik, Turabiye, Ulamış, Payamlı, Camikebir, Mersin Alanı, Bengiler, Cumhuriyet, Ürkmez, Hıdırlık, Beyler, Çolak Ibrahim Bey, Kavakdere, Orhanlı, İhsaniye, Gödence, Atatürk ve Gölcük bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çiğli Çekici

Çiğli Çekicimiz Çiğli, Egekent, Evka-2, Harmandalı, Atatürk, Köyiçi, Ataşehir, Maltepe, Sasalı Merkez, Evka-5, Balatçık, Esentepe, Aosb, Kaklıç, Evka-6, Ahmet Efendi, Çağdaş, Küçük çiğli, Yeni Mahalle, Büyükçiğli, Harmandalı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İnönü, Ahmet Taner Kışlalı, Aydınlıkevler ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Bayındır Çekici

Bayındır Çekicimiz Kızıloba, Kabaağaç, İbrahimçavuş, Kızılcaağaç, Yusuflu, Turan, Yeşilova, Yakapınar, Çınar, Gaziler, Tokatbaşı, Sarıyurt, Hatay, Çınardibi, Necati Uza, Havuzbaşı, Kızılkeçili, Karahalilli, Mektep, Yakacık, Kızılcaova, Buruncuk, Demircilik, Canlı, Elifli, Orta, Çırpı Cami, Ergenli, Bıyıklar, Bayındır, Balcılar, Cumhuriyet, Fırınlı, Camii, Karapınar, Lütuflar, Alanköy, Alankıyı, Sadıkpaşa, Dernekli, Çiftçigediği, Karaveliler, Hasköy, Atatürk, Yeni, Pınarlı, Kurt, Hisarlık, Yenice, Çırpı, Mithatpaşa, Karahayıt, Hacı Beşir, Söğütören, Çamlıbel, Fatih, Zeytinova, Osmanlar ve Çenikler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Karabağlar Çekici

Karabağlar Çekicimiz Karabağlar, Kibar, Selvili, Doğanay, Çalıkuşu, Uğur Mumcu, Muammer Akar, Salih Omurtak, Osman Aksüner, Kavacık, Uzundere, Üçkuyular, Aydın, General Kazım özalp, Yüzbaşı şerafettin, Yaşar Kemal, Bahçelievler, Sarıyer, Reis, Metin Oktay, Zincirlikuyu, Ali Fuat Cebesoy, Maliyeciler, Abdi Ipekçi, Yeşilyurt, Devrim, General Asım Gündüz, Fahrettin Altay, Yunus Emre, Arap Hasan, Yurdoğlu, Esenyalı, Özgür, Bahriye üçok, İhsan Alyanak, Basın Sitesi, Günaltay, Şehitler, Aşık Veysel, Poligon, Tahsin Yazıcı, Fahrettinaltay, Ali Fuat Erden, Barış, Hatay, Gülyaka, Esenlik ve Kazım Karabekir bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çeşme Çekici

Çeşme Çekicimiz Karaköy, Boyalık, Ildır, Ovacık, Ardıç, Alaçatı, Cumhuriyet, Reisdere, Celal Bayar, İsmet Inönü, Musalla, Yalı, Fahrettinpaşa, Ilıca, Şifne, Sakarya, 16-sep, Çeşme, Çiftlik, Şehit Mehmet, Altınyunus, Altınkum, Çakabey, Germiyan, Üniversite ve Dalyan bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Bergama Çekici

Bergama Çekicimiz Çamoba, Karalar, Zeytindağ, Alacalar, Barbaros, Çobanlar, Yenikent, Armağanlar, Bölcek, İslamsaray, Alhatlı, Sarıcaoğlu, Yortanlı, Maruflar, Bergama, Göbeller, İkizler, İnkılap, Kırcalar, Sindel, Atçılar, Ahmetbeyler, Gaylan, Çamavlu, Çalıbahçe, Ferizler, Cevaplı, Doğancı, Gökçeyurt, Bozyerler, Eğrigöl, Kozluca, Çaltıkoru, Karahıdırlı, Tekkedere, Paşaköy, Koyuneli, Kaleardı, Çamköy, İsmailli, Göçbeyli, Bahçelievler, Çakırlar, Kadriye, Çürükbağlar, Yerlitahtacı, Kaşıkçı, Hamzalısüleymaniye, Dağıstan, Ertuğrul, Ulucamii, Bozköy, Ovacık, Aşağıbey, İneşir, Yalnızdam, Üçtepe, Pınarköy, Selçuk, Halilağalar, Çitköy, Kocaköy, Sarıcalar, Gaziosmanpaşa, Rahmanlar, Kıranlı, Mahmudiye, Bergama Osb, Bekirler, Yukarıcuma, Turabey, Narlıca, Tiyelti, Oruşlar, Kaplan (yukarıbey Bucağı), Akçenger, Dereköy, Öksüzler, Atatürk, Seklik, Güneşli, Yukarıkırıklar, Maltepe, Hacılar (dereköy Bucağı), İncecikler, Örlemiş, Demircidere, Yukarıbey, Kapıkaya, Pireveliler, Kızıltepe, Yeniler, Çeltikçi, Atmaca, Tepeköy, Avunduk, Hacıhamzalar, Ilgıncaber, Tırmanlar, Zağnoz, Yukarıada, Gültepe, Yalnızev, Süleymanlı, Aziziye, Karaveliler, Katrancı, Ürkütler, Bayramcılar, Sağancı, Aşağıkırıklar, Fatih, Gazipaşa, Sarıdere, Kaplan (göçbeyli Bucağı), Hacılar (ismailli Bucağı), Fevzipaşa, Zafer, Durmuşlar, Aşağıılgındere, Kurfallı, Aşağıcuma, Talatpaşa, Avunduruk, Tavukçukuru, Ayvatlar, Hisarköy, Topallar, Alibeyli, Muratlar, Balaban, Okçular ve Ayaskent bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Torbalı Çekici

Torbalı Çekicimiz Ayrancılar, Yeni, Alpkent, Ahmetli, Organize Sanayi Bölgesi, Sağlık, Mustafa Kemal Atatürk, Çakırbeyli, Yedi Eylül, Bahçelievler, Yeşilköy, Atalan, Tulum, İstiklal, Torbalı, Kazım Karabekir, Göllüce, Pancar, Yeniköy Osb, Arslanlar, Çaybaşı, Atatürk, Ertuğrul, Cumhuriyet, Pamukyazı, Saipler, Bülbüldere, Korucuk, Karakızlar, Türkmenköy, 19-may, Yazıbaşı, Gazi Mustafa Kemal, Eğerci, Düverlik, Helvacı, Ortaköy, Özbey, Karşıyaka, Yeniköy, Çamlıca, Fevzi çakmak, Naime, İnönü, Kuşçuburun, Yemişlik, Bozköy, Çapak, Muratbey, Subaşı, Taşkesik, Karaot, Şehitler, Yeniköyosb, Karakuyu, Dağkızılca, Yoğurtçular, Tepeköy ve Dağteke bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kemalpaşa Çekici

Kemalpaşa Çekicimiz Sarılar, Ören, Atatürk, Ansızca, Vişneli, Sarıçalı, Armutlu, Kızılüzüm, 75.yıl Cumhuriyet, Örnekköy, Gökyaka, Çambel, Hürriyet, Yenikurudere, 85.yıl Cumhuriyet, Mustafa Kemal Atatürk, Yeni, Kuyucak, Kazımpaşa, Bağyurdu, Egemen, Gökçeyurt, Nazarköy, Sütçüler, Zeamet, Halilbeyli Osb, Beşpınar, Ulucak, Çınarköy, Yeşilköy, Sekiz Eylül, Damlacık, Soğukpınar, Mehmet Akif Ersoy, Akalan, Cumhuriyet, Kamberler, Çiniliköy, Yiğitler, Dereköy, 29-oct, Yukarıkızılca Merkez, Kemal Atatürk, İstiklal, Kemalpaşa Osb, Yenmiş, Bayramlı ve Kemalpaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Foça Çekici

Foça Çekicimiz Foça, Ilıpınar, Koca Mehmetler, Fatih, Hacıveli, Bağarası, İsmetpaşa, Fevzi çakmak, Yeniköy, Kemal Atatürk, Fevzipaşa, Yenifoça, Kozbeyli, Cumhuriyet, Atatürk, Mareşal Fevzi çakmak ve Mustafa Kemal Atatürk bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Selçuk Çekici

Selçuk Çekicimiz Şirince, Havutçulu, Acarlar, Gökçealan, Zeytinköy, Çamlık, İsa Bey, Selçuk, Barutçu, 14-may, Belevi, Sultaniye, Zafer ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Beydağ Çekici

Beydağ Çekicimiz Yağcılar, Adaküre, Tabaklar, Cumhuriyet, Kurudere, Palamutçuk, Halıköy, Mutaflar, Çiftlikköy, Erikli, Yeniyurt, Yukarıtosunlar, Bakırköy, Yeşiltepe, Beyköy, Eğridere, Atatürk, Menderes, Yukarıaktepe, Çomaklar, Aktepe ve Beydağ bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Aliağa Çekici

Aliağa Çekicimiz Aliağa, Bahçedere, Mimar Sinan, Yenişakran, Uzunhasanlar, Kapukaya, Fatih, Siteler, Yukarı şehitkemal, Horozgediği, Kazım Dirik, Aşağışakran, Yüksekköy, Karaköy, Şehitkemal, Helvacı, Kültür, Çaltılıdere, Kalabak, Bozköy, Samurlu, Güzelhisar, Çakmaklı, Karakuzu, Yalı, Kurtuluş, Hacıömerli, Çıtak, Yeni, Atatürk, B.hayrettin Paşa ve Çoraklar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Güzelbahçe Çekici

Güzelbahçe Çekicimiz Güzelbahçe, Maltepe, Payamlı, Atatürk, Küçükkaya, Yaka, Siteler, Çelebi, Mustafa Kemal Paşa, Yelki, Çamlı, Yalı ve Kahramandere bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kınık Çekici

Kınık Çekicimiz Arpaseki, İbrahimağa, Türkcedit, Sucahlı, Kalemköy, Köseler, Çiftlikköy, Aziziye, Işıklar, Yayakent, Musacalı, Taştepe, Kınık Osb, Aşağı, Dündarlı, Çaltı, Bademalan, Yaylaköy, Kocaömer, Cumalı, Poyracık, Osmaniye, Hamzahocalı, Çanköy, Değirmencieli, Balaban, Fatih, Karadere, Örtülü, Yukarı, Kodukburun, Kınık, Arpadere, Mıstıklar, Karatekeli, Yeni, Bağalan ve Elmadere bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Menemen Çekici

Menemen Çekicimiz Gazi, Kazımpaşa, İstiklal, Süzbeyli, Villakent, Kasımpaşa, Gaybi, Karaorman, Fatih, Alaniçi, Günerli, Bağcılar, Kesik, Ayvacık, Gazi Mustafa Kemal, Emiralem Merkez, Zeytinlik, Çukurköy, Kemal Atatürk, 75.yıl Cumhuriyet, Maltepe Sb, Zafer, Doğa, Esatpaşa, Hasanlar, Telekler, 29-oct, Gölcük, Uğur Mumcu, İnönü, Buruncuk, Menemen, Atatürk Mpiosb, İğnedere, Irmak, Ulus, Yayla, Yahşelli, İsmet Inönü, Süleymanlı, Tülbentli, Yeşil Pınar, Turgutlar, Mustafa Kemal Atatürk, Tuzçullu, Yanıkköy, Seydinnasrullah, Musabey, Kır, Hatundere, Çaltı, Görece, Değirmendere, Cumhuriyet, Ahıhıdır, Belen, Bozalan, Camiikebir, Göktepe, Mermerli, Çavuş, Haykıran, İncirli Pınar ve 85.yıl Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Balçova Çekici

Balçova Çekicimiz Fevzi çakmak, Çetin Emeç, Eğitim, Bahçelerarası, İnciraltı, Onur, Balçova, Teleferik ve Korutürk bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Narlıdere Çekici

Narlıdere Çekicimiz Ilıca, Sahilevleri, Narlıdere, Çamtepe, Atatürk, Limanreis, 2. Inönü, Huzur, Narlı ve Altıevler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Bayraklı Çekici

Bayraklı Çekicimiz Alpaslan, Turan, Çay, Yamanlar, Manavkuyu, Postacılar, Adalet, Onur, R.şevket Ince, Soğukkuyu, Muhittin Erener, Gümüşpala, Bayraklı, Cengizhan, Org.nafiz Gürman ve Tepekule bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Buca Çekici

Buca Çekicimiz Buca, Karacaağaç, Kozağaç, Dumlupınar, Efeler, Fırat, Yıldız, 29-oct, Kaynaklar, Yenigün, Çağdaş, Şirinyer, Kaynaklar Merkez, İnkılap, Ufuk, Seyhan, Yıldızlar, Akıncılar, Dicle, Atatürk, Vali Rahmi Bey, Gaziler, Güven, Aydoğdu, Hürriyet, Menderes, Adatepe, Kuruçeşme, Çamlıkule, Barış, Evka1, Buca Koop, Zafer, Cumhuriyet, Yiğitler, Murathan, Yeşilbağlar, İzkent, Laleli, Bucaosb, Yaylacık ve İşçievleri bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Konak Çekici

Konak Çekicimiz Mehtap, Barbaros, Halkapınar, Pazaryeri, Kestelli, Dayıemir, Fevzi Paşa, Türkyılmaz, Gültepe, Kurtuluş, Konak, Cengiz Topel, Ballıkuyu, Akıncı, Güzelyalı, Namık Kemal, Anadolu, Bozkurt, Lale, 2.kadriye, Tınaztepe, Yeni, Atilla, Çimentepe, Fatih, Mersinli, Mehmet Akif, Eşrefpaşa, Altay, Yeşildere, Levent, Altınordu, Uğur, Akdeniz, Alsancak, Hurşidiye, Kahramanlar, Küçükyalı, 1.kadriye, İsmet Kaptan, Kadifekale, Şehit Nedim Tuğaltay, Süvari, Oğuzlar, Mecidiye, Atamer, Trakya, Yenigün, Altıntaş, Hilal, Aziziye, Kemal Reis, Kocakapı, Millet, 19-may, Faik Paşa, Ferahlı, Mimar Sinan, Kubilay, Pasaport, Dolaplıkuyu, Yavuz Selim, Ali Reis, Zafertepe, Kemeraltı, Basmane, Küçükada, Piri Reis, Tan, Boğaziçi, Zeytinlik, Saygı, Mehmet Ali Akman, İmariye, Odunkapı, Zeybek, Yenişehir, Selçuk, Göztepe, Güzelyurt, Kültür, Murat Reis, Yenidoğan, Murat, Ege, Mirali, Mithatpaşa, Kocatepe, Güneş, Kosova, Hasan özdemir, Güngör, İsmet Paşa, Huzur, Tuzcu, Ulubatlı, Turgut Reis, Emir Sultan, Umurbey, Etiler, Sakarya, Çankaya, Akın Simav, Güneşli, Gürçeşme, 26-aug, Çınarlı, Güney, Çınartepe ve Akarcalı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Menderes Çekici

Menderes Çekicimiz Mithatpaşa, Bulgurca, Görece Cumhuriyet, Oğlananası Cumhuriyet, Barbaros, Çakaltepe, Ata, Kuyucak, Çukuraltı, Gölcükler, Gölova, Karakuyu, Şaşal, Efemçukuru, Dereköy, Özdere Cumhuriyet, Çatalca, Ahmetbeyli, Tekeli Fevzi çakmak, Keler, Kısık, Yeniköy, Özdere, Çileme, Oğlananası Atatürk, Değirmendere Fevzi çakmak, Kasımpaşa, Değirmendere Inönü, Tekeli Atatürk, Gümüldür Inönü, Menderes, Tekeli, Kemalpaşa, Sancaklı, Cüneytbey, Çile, Değirmendere, Küner, Gümüldür, Gümüldür Fevzi çakmak, Gümüldür Atatürk, Orta ve Görece bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ödemiş Çekici

Ödemiş Çekicimiz Birgi, Mimar Sinan, Bozcayaka, Meşrutiyet, Yusufdere, Yolüstü, Şirinköy, Yeşilköy, Çamyayla, Suçıktı, Ortaköy, Kutlubeyler, Kemer, Balabanlı, Ovacık, Işık, Tekke, Üzümlü, Çaylı, Süleyman Demirel, Yeniköy, Karakova, Karadoğan, Ocaklı, Atatürk, Kayaköy, Hürriyet, Anafartalar, Üçkonak, İlkkurşun, Alaşarlı, Küre, Yılanlı, Hacıhasan, Orhangazi, İnönü, Bıçakçı, Dereuzunyer, Günlüce, Oğuzlar, Veliler, Gölcük, Demirdere, Bademli, Tosunlar, Türkönü, Zafer, Ödemiş, Bayırlı, Umurbey, Hamam, Uzundere, Horzum, Pirinççi, Seyrekli, Cevizalan, Mescitli, Çayır, Türkmen, Cumhuriyet, Çağlayan, Mursallı, Ovakent, Kurucuova, Kerpiçlik, Demircili, Sekiköy, Bülbüller, Kuvvetli, Kızılca, Kızılcaavlu, Bebekler, Küçükavulcuk, Bozdağ, Büyükavulcuk, Konaklı, Dolaylar, Çamlıca, Bucak, Ertuğrul, Gerçekli ve Artıcak bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gaziemir Çekici

Gaziemir Çekicimiz Irmak, Yeşil, Dokuz Eylül, Atıfbey, Gazi, Aktepe, Zafer Sb, Gazikent, Fatih, Gaziemir, Emrez, Atatürk, Hürriyet, Zafer, Beyazevler, Sevgi ve Binbaşı Reşatbey bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Karaburun Çekici

Karaburun Çekicimiz Tepeboz, Karaburun, Bozköy, Yayla, Salman, Küçükbahçe, Mordoğan, İnecik, Parlak, Anbarseki, Merkez, Sarpıncık ve Kösedere bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kiraz Çekici

Kiraz Çekicimiz Saçlı, Kaleköy, Yeşildere, Yağlar, Pınarbaşı, Akpınar, Dokuzlar, Sırımlı, Suludere, İğdeli, Çanakçı, Uzunköy, Karaburç, Emenler, Taşlıyatak, Umurlu, Cevizli, Çayağzı, Şemsiler, Olgunlar, Doğancılar, Arkacılar, Bahçearası, Kiraz, Yeniköy, Kibar, Tumbullar, Başaran, Solaklar, Veliler, Örencik, Karabulu, Cumhuriyet, Çömlekçi, Gedik, Tekbıçaklar, Altınoluk, Yenişehir, Karaman, Karabağ, Aydoğdu, Mavidere, Ahmetler, Avunduruk ve Sarısu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Tire Çekici

Tire Çekicimiz Büyükkemerdere, Kürdüllü, Turan, Küçükkale, Toparlar, Üzümler, Armutlu, Eğridere, 4-sep, Kireli, Ayaklıkırı, Yeni, Yamandere, Doyranlı, Karaca Ali, Çeriközü, Yeğenli, Duatepe, Kızılcahavlu, Kırtepe, Kaplan, Hürriyet, Sarılar, Çayırlı, Atatürk, Karateke, Saruhanlı, Mahmutlar, Ertuğrul, Yenioba, Yenişehir, Yeniçiftlik, Ketenci, Mehmetler, Peşrefli, Gökçen, Topalak, Işıklı, Tire, İpekçiler, Küçükburun, Musalar, Kocaaliler, Toki, Dere, Osmancık, Ortaköy, Akkoyunlu, Hasançavuşlar, İstiklal, Fatih, Bahariye, Dibekçi, Işıklar, Alaylı, Paşa, Halkapınar, Somak, Akyurt, Yemişler, İhsaniye, Boynuyoğun, Hisarlık, Dağdere, Çukurköy, Derebaşı, Büyükkömürcü, Akçaşehir, Küçükkömürcü, İbni Melek, Dallık, Cambazlı, Başköy, Büyükkale, Dündarlı, Adnan Menderes ve Eskioba bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.