81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Bursa Çekici

Konumumdaki Çekiciler
Işıklar Oto Kurtarma
Furkan Isık
1.Yılı 18 Başarılı İş
Karakuş 16 Yol Yardım
Erhan Karakuş
3.Ayı 17 Başarılı İş
Umut Oto Yol Yardım
Burhan Elitaş
2.Yılı 75 Başarılı İş
Çakmaklar Otomotiv
Hüseyin Çakmak
5.Ayı 0 Başarılı İş
Çakmaklar Otomotiv
Hüseyın Çakmak
10.Ayı 5 Başarılı İş
Konak Oto Kurtarıcı Ve Oto Elektrik
Vedat Konak
11.Ayı 5 Başarılı İş
Works Oto Kurtarma
Furkan Kiran
3.Yılı 14 Başarılı İş
Kebot Oto Kurtarma
Orhan Kabadayı
10.Ayı 12 Başarılı İş
İpek Oto Kurtarma
Batuhan Koparipek
10.Ayı 13 Başarılı İş
Bursa Savaş Oto Kurtarma
Savaş Bayrak
1.Ayı 4 Başarılı İş
Ufuk Oto Kurtarma
Ufuk Kurt
2.Yılı 235 Başarılı İş
Kamış Oto Kurtarma
Oğuzhan Ulaşar
4.Haftası 1 Başarılı İş
E.n.d Oto Kurtarma
Okan Durmaz
3.Ayı 3 Başarılı İş
Akhan Oto Kurtarma
Serhat Akhan
11.Ayı 44 Başarılı İş
İnko Oto Kurtarıcı
Sercan Ata
10.Ayı 1 Başarılı İş
Ferik Oto Kurtarma
Göksel Ferik
11.Ayı 4 Başarılı İş
Yuca Oto Kurtarma
Mehmet Edip Yuca
7.Ayı 14 Başarılı İş
Halat Oto Kurtarma Ve Yol Yardım
Tolga Halat
6.Ayı 18 Başarılı İş
Bayraktar Oto Kurtarma
Erol Bayraktar
11.Ayı 8 Başarılı İş
Çoruh Oto Kurtarma
Gencer Yıldırım
9.Ayı 6 Başarılı İş
Fildişi Otomotiv & Yol Yardım
Cemal Fildişi
5.Yılı 86 Başarılı İş
Ensar Oto Kurtarma
Vahap Yavuz
5.Yılı 6 Başarılı İş
Özenç Oto Kurtarma
Mehmet Özenç
5.Ayı 23 Başarılı İş
Bağcı Oto Kurtarma
Ahmet Can Bağcı
2.Yılı 74 Başarılı İş
Evren Oto Kurtarma
Atilla Yılmaz
7.Yılı 359 Başarılı İş
Ensar Oto Kurtarma
Mecit Yavuz
11.Ayı 14 Başarılı İş
Biçen Oto Kurtarma
Durul Biçen
2.Yılı 36 Başarılı İş
Arabacı Oto Kurtarma Ve Yol Yardımı
Volkan Arabacı
3.Yılı 117 Başarılı İş
Barış Oto Kurtarma
Barış Kardaş
6.Ayı 14 Başarılı İş
Vırdınlı Oto Kurtarıcı
Gencer Vırdınlı
10.Ayı 9 Başarılı İş
Oto Ambulans Yol Yardım
Fikret Kaş
1.Yılı 16 Başarılı İş
Ünver Oto Kurtarma
Mücahit Ünver
1.Yılı 40 Başarılı İş
Ergan Yol Yardım
Zafer Altun
5.Yılı 251 Başarılı İş
Yiğit Vinç Oto Kurtarma
Yiğithan Kılıç
3.Haftası 1 Başarılı İş
Garaj Oto Lastik Ve Oto Çekici
Harun Türker
4.Yılı 120 Başarılı İş
Ersen Oto Kurtarma
Ersen Karakuş
9.Ayı 7 Başarılı İş
Tekin Can Oto Kurtarma
Tekin Can
2.Yılı 39 Başarılı İş
Özenç Oto Kurtarma
Samet Özenç
9.Ayı 107 Başarılı İş
Efe Yol Yardım
Fatih Gartel
11.Ayı 5 Başarılı İş
Metinoğlu Otomotiv
Necdet Metinoğlu
2.Yılı 30 Başarılı İş
Emre Yol Yardım
Hacı Ali Aktaş
1.Yılı 83 Başarılı İş
Furkan Oto Kurtarma
Furkan Doğruer
6.Yılı 562 Başarılı İş
Ceylan Oto Kurtarma
Mehmet Semih Ceylan
5.Yılı 166 Başarılı İş
Selcar Oto Kurtarma
Selman Demircan
6.Yılı 82 Başarılı İş
Erkan Oto Kurtarma
Sami Can Erkan
2.Yılı 9 Başarılı İş
Bursa Çekici - Bursa Kurtarıcı

Bursa Çekici güvencesiyle oto çekici hizmetini her türlü şartta tek numaradan arayabilirsiniz.

Bursa ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında bizi ara, Bursa Çekicimizi hemen yönlendirelim

Aniden yolda mı kaldınız? En Yakın Çekici bulunduğunuz noktaya çok yakın. Hemen şimdi arayın. 7/24 oto çekici hizmeti veren firmamız en güvenli otomobil çekme potansiyeli ile yanınızda. Bursa için bir telefon kadar uzağız. Hemen şimdi arayın. Oto çekme hizmetimiz ile araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat hizmet veriyoruz. Bursa Çekici 7/24 oto çekici hizmet desteği. 7 Gün 24 saat çekici hizmet veren firmamız sizin için bulunduğunuz adrese en yakın çekici hizmetini yönlendiriyor. Bursa civarında En Yakın Çekici için hemen bizi arayın. Arayın size en yakın çekici birimini yönlendirelim.

Nilüfer, Yenişehir, Keles, Osmangazi, Orhangazi, Yıldırım, Mudanya, Büyükorhan, Mustafakemalpaşa, Gemlik, Harmancık, Karacabey, İnegöl, Kestel, Gürsu, Orhaneli ve İznik tarafında ekonomik, hızlı ve deneyimli araç çekme hizmetinin en sağlam çözümü Bursa Çekici. Siz de bu bölgelerden birinde yolda kaldıysanız hemen arayın.

Sıfır Araç Taşıma konusunda deneyimli firma olmanın avantajıyla size kaliteli ve hızlı hizmet sunma gücüne sahibiz.

Güzel ve rahat bir yolculuk geçirmeniz dileğiyle.

Bursa Oto Çekici Hizmetleri
Bursa Oto Kurtarma

Bursa oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. En olmadık koşullarda bile oluşmuş olan mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım. Gece gündüz hiç fark etmez bir telefonla emrinizdeyiz.

Bursa Oto Çekici

Güçlü oto çekici filosuyla Bursa Çekici 7/24 oto çekici hizmeti vermektedir. Bölgenin en önde gelen firması olduğu için size en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini anında belirler. Zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlar.

Bursa Sıfır Araç Taşıma

Her türlü olumsuz şartta dahi sıfır araç taşıma işini çok güvenli bir şekilde yapıyoruz. Sıfır araç taşıma ciddi bir iştir. Bu konuda yılların deneyimiyle sizlere güvenli hizmet veriyoruz. Aracınızı güvenli bir şekilde trafiğe hazırlamak istiyorsanız Bursa Çekici hizmetini arayın.

Bursa Çoklu Araç Taşıma

Çoklu araç taşıma gerektiğinde profesyonel çekici ağımızı devreye sokarak araçlarınızı Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna güvenle taşıyoruz. Bir telefonla bize ulaşmanız yeterli. Gerisini deneyimli ekibimiz Bursa çekici halleder.

Bursa Çekici Hizmet Bölgeleri

Nilüfer Çekici

Nilüfer Çekicimiz Minareliçavuşosb, Çalı, Hasanağa, Makşempınarı, Yüzüncüyıl, Nilüferorganizesanayi, 29-oct, Badırga, Kadriye, Gümüştepe, Kurtuluş, Kuruçeşme, Odunluk, Konaklı, Karaman, Balat, Konak, Çamlıca, Kayapa, Ataevler, Fethiyeosb, Büyükbalıklı, Balkan, Karacaoba, Balatosb, Kızılcıklı, Güngören, Esentepe, Çatalağıl, 30 Ağustos Zafer, Minareliçavuş, Gölyazı, Gökçe, Özlüce, Görükle, Atlas, 19-may, Tahtalı, Doğanköy, Fadıllı, Akçalar, Fethiye, Hasanağa Osb, Barış, Cumhuriyet, Ahmet Yesevi, İrfaniye, Çaylı, Işıktepeosb, İzmiryolboyu, Minareliçavuş Bursa Osb, İhsaniye, Ayvaköy, 23-apr, Dumlupınar, Yolçatı, Ertuğrul, Nilüferköy, İnegazi, Üçpınar, Organizesanayi, Beşevler, Yaylacık ve Altınşehir bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Yenişehir Çekici

Yenişehir Çekicimiz Fethiye, Yenişehir, Alaylı, Kıblepınar, Köprühisar, Orhaniye, Çayır, Yeniköy, Karabahadır, Yüzüncüyıl, Menteşe, Paşayayla, Söylemiş, Kirazlıyayla, Tabakhane, Subaşı, Yazılı, Kurtuluş, Barcın, Selimiye, Çeltikçi, Cihadiye, Gündoğan, Aydoğdu, İncirli, Akdere, Çayırlı, Toprakocak, Karaköy, Gökçesu, Terziler, Eğerce, Hayriye, Dereköy, Günece, Afşar, Marmaracık, Çelebi, Kavaklı, Ebeköy, Çardak, Çamönü, Akçapınar, Karacaahmet, Yılmaz, Yenigün, Demirboğa, Ulucami, Yıldırım, Hıdırbali, Osmaniye, Kozdere, Toprakdere, Papatya ve Süleymaniye bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Keles Çekici

Keles Çekicimiz Kozbudaklar, Küçük Kovacık, Keles, Gököz, Yunuslar, Hereke, Baraklı, Yağcılar, Pınarcık, Kirazlı, Basak, Davutlar, Ertuğrulgazi, Haydar, Avdan, Koca Kovacık, Çukur, Kemaliye, Sofular, Düvenli, Denizler, Belenören, Harmanalanı, Epçeler, Uzunöz, Yenice, Kıran ışıklar, Akçapınar, Dedeler, Gelemiç, Yazıbaşı, Durak, Dağ Demirciler, Alpağut, Menteşe, Cuma, Issızören ve Harmancık Demirci bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Osmangazi Çekici

Osmangazi Çekicimiz Dağakça, Hürriyet, Veysel Karani, Demirtaş Barbaros, Dürdane, Panayır, Hüseyinalan, Güneştepe, Güneybayır, Armutköy, Alemdar, Kiremitçi, Bahar, Gökçeören, Gülbahçe, Orhanbey, Doburca, Dereçavuşköy, Uluçam, Çekirge, Kemerçeşme, Mürseller, Geçit, Akpınar, Demirtaş, Çarşı, Kavaklı, Ovaakça Merkez, İnkaya, Santral Garaj, Fatih, Çırpan, Ebu Ishak, Alacahırka, Osmangazi, Selçukgazi, Mollagürani, Yenikent, Hamzabey, Hocaalizade, Süleymaniye, Emek Fatih Sultan Mehmet, Soğukpınar, Selamet, Demirtaş Dumlupınar, Ahmetbey, Hacı Ilyas, Ovaakça çeşmebaşı, Hocahasan, Namık Kemal, Yenibağlar, Alaaddin, Emek, Tuzpazarı, Zafer, Dosab, Atıcılar, Balıklı, Ovaakça Eğitim, Tayakadın, Mehmet Akif, Bağlarbaşı, Tuna, Küplüpınar, Adalet, Gündoğdu, Seferışıklar, Hamitler, Şehabettinpaşa, Çaybaşı, Soğanlı, Karaislah, Ovaakça Santral, Altıparmak, Mollafenari, Koğukçınar, Kuruçeşme, Ovaakça, Çiftehavuzlar, İntizam, Kocanaip, Maksem, Doğanevler, Tahtakale, Başaran, Çağlayan, Çeltikköy, Kırcaali, Hisar, Yeniceabat, Ulu, Alipaşa, Demirkapı, Aksungur, Sırameşeler, Hüdavendigar, Kayhan, Dikkaldırım, Demirtaş Sakarya, Aktarhüssam, Küçükbalıklı, Ulumahalle, Demirtaş Dumlupınarosb, Sakarya, Altınova, Şehreküstü, Reyhan, Alaşarosb, Yeşilova, Avdancık, Nilüferköy, Demirtaş Cumhuriyet, İvazpaşa, Yunuseli, Osmangaziköy, Çirişhane, Muradiye, Yahşibey, Ahmetpaşa, Karabalçık, Tuzaklı, Büyükdeliller, Selimiye, Emek Adnan Menderes ve Yiğitali bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Orhangazi Çekici

Orhangazi Çekicimiz Yenisölöz, Ortaköy, Paşapınar, Gemiç, Tekke, Sölöz, Orhangazi, Fatih, Bayırköy, Gedelek, Çeltikçi, Cihanköy, Dutluca, Arapzade, Heceler, Çakırlı, Yenigürle, Karsak, Gölyaka, Muradiye, Üreğil, Keramet, Örnekköy, Hürriyet, Gürle, Narlıca, Fındıklı, Hamzalı, Camiikebir, Mahmudiye, Akharem ve Yeniköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Yıldırım Çekici

Yıldırım Çekicimiz Cumalıkızık, Musababa, Eğitim, Vatan, Piremir, Hacivat, Ulus, Hocataşkın, Demetevler, Selimzade, Sıracevizler, Balaban, Yunusemre, Güllük, Değirmenlikızık, Yenımahalle, Emirsultan, Maltepe, Namazgah, Karaağaç, Yeşilyayla, Karamazak, Davutkadı, 75.yıl, Teferrüç, 152evler, Mevlana, Zümrütevler, Çınarönü, İsabey, Esenevler, Hamamlıkızık, Anadolu, Bağlaraltı, Millet, Karapınar, Kurtoğlu, Erikli, Zeyniler, Meydancık, Akçağlayan, Fidyekızık, Duaçınar, Selçukbey, Arabayatağı, Ertuğrulgazi, Değirmenönü, Şirinevler, Mimarsinan, Yıldırım, Vakıf, Yiğitler, Kaplıkaya, Mollaarap, Hacıseyfettin, Şükraniye, Mehmetakifersoy, Beyazıt, Ortabağlar, Kazım Karabekir, Setbaşı, Samanlı, Umurbey, Davutdede, Sinandede, Siteler, Duaçınarı, Yediselviler ve Yavuzselım bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Mudanya Çekici

Mudanya Çekicimiz Mudanya, Hasköy, Esence, Söğütpınar, Mürsel, Güzelyalı Burgaz, Dereköy, Tirilye, Yörükali, Şükrüçavuş, Mütareke, Güzelyalı Eğitim, Çağrışan, Küçükyenice, Göynüklü, Kumyaka, Yeni, Güzelyalı Yalı, Yörükyenicesi, Çamlık, Güzelyalı Siteler, Ülkü, Eğerce, Mesudiye, Çayönü, Akköy, Halitpaşa, Evciler, Kaymakoba, Hasanbey, Bademli, Emirleryenicesi, Çekrice, Çınarlı, Hançerli, Balabancık, Çepni, Mirzaoba, Dedeköy, Aydınpınar, Ömerbey, Yalıçiftlik, Işıklı, Altıntaş, Yaylacık, Orhaniye, İpekyayla ve Yaman bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Büyükorhan Çekici

Büyükorhan Çekicimiz Pınarköy, Akçasaz, Demirler, Büyükorhan, Hemşeriler, Hocahasan, Karaağız, Geynik, Yenice, Kuşlar, Osmanlar, Burunca, Örencik, Cumhuriyet, Aktaş, Hacılar, Perçin, Orhan, Ericek, Danaçalı, Çakıryenice, Balaban, Karalar, Mazlumlar, İsmetiye, Danacılar, Karaçukur, Kayapa, Tekerler, Düğüncüler, Hacıahmetler, Çeribaşı, Sarnıç, Zaferiye, Bayındır, Durhasan, Derecik, Gedikler, Bademlik, Pirebeyler, Elekçalı, Armutçuk, Kınık ve Özlüce bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Mustafakemalpaşa Çekici

Mustafakemalpaşa Çekicimiz Yalıntaş, Selimiye, Tepecik, Yenikızılelma, Uğurlupınar, Ocaklı, Yumurcaklı, Işıklar, Tırnova, Yukarıbalı, Ömeraltı, Yunus Emre, Behram, Çamlıca, Söğütalan, Şehriman, Sincansarnıç, Taşköprü, Vıraca, Şeyhmüftü, Soğucak, Osmaniye, Yoncaağaç, Yenice, Çömlekçi, Hacıali, Tatkavaklı, Yenibalçık, Sünlük, Yamanlı, Onaç, Orhaniye, Ormankadı, Sarımustafalar, Kurşunlu, Hamidiye (merkez), Mustafakemalpaşa, Çaltılıbük, Adalet, Hisaraltı, Üçbeyli, Soğukpınar, Ayaz, Yeşilova, Orta, Derekadı, Yavelli, Eskikızılelma, Doğanalan, Güllüce, Doğancı, Hamzabey, Dorak, Garipçetekke, Boğaz, Çardakbelen, Eskibalçık, Güveçdere, İncealipınar, Camandar, Cumhuriyet, Döllük, Demirdere, Kumkadı, Kocakoru, Kabulbaba, Atariye, Karaorman, Kayabaşı, Dere, Devecikonağı, Barış, Koşuboğazı, Aliseydi, Fevzidede, Fındıcak, Durumtay, Akarca, Alpağut, Muradiyesarnıç, Karapınar, Akçapınar, Killik, Çiviliçam, Aralık, Güvem, Taşpınar, Züferbey, Çakallar, Kösehoroz, Çırpan, Kosova, Alacaat, Adaköy, Karaoğlan, Kömürcükadı, Karacalar, Çördük, Keltaş, Bahariye, Dallıca, Bük ve Kazanpınar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gemlik Çekici

Gemlik Çekicimiz Fevziye, Balıkpazarı, Dr.ziya Kaya, Kurtul, Engürücük, Kumla, Hamidiyeköy, Kurşunlu, Ata, Büyükkumla, Cihatlı, Küçükkumla, Orhaniye, Halitpaşa, Yeniköy, Gençali, Güvenli, Umurbey, Haydariye, Gemlik, Hamidiye, Kayhan, Şahinyurdu, Ata Sb, Eşref Dinçer, Adliye, Osmaniye ve Muratoba bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Harmancık Çekici

Harmancık Çekicimiz Harmancık, Bekdemirler, Nalbant, Ilıcaksu, Merkez, Harmancık Akalan, Kışmanlar, Kozluca, Çakmak, Ece, Çatalsöğüt, Delicegüney, İshaklar, Saçaklı, Gülözü, Hopandanişment, Okçular, Dutluca, Gedikören, Balatdanişment, Ballısaray, Alutca, Kepekdere ve Kocapınar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Karacabey Çekici

Karacabey Çekicimiz Ballıkaya, Gazi, Canbalı, Yeni, Canbaz, Emirsultan, Kedikaya, Beylik, Subaşı, Güngörmez, İkizce, Garipçe, Yenikaraağaç, Okçular, Küçükkaraağaç, Örencik, Ekinli, Mamuriyet, Gölecik, Saadet, Çavuş, Kıranlar, Tabaklar, Ortasarıbey, Esentepe, Yolağzı, Çamlıca, Seyran, Bayramdere, Karacaahmet, Abdullahpaşa, Orhaniye, Boğazköy, Yarış, Eskikaraağaç, Karacabey, Runguşpaşa, Yenisarıbey, Ova Hamidiye, Şahmelek, Hüdavendigar, Harmanlı, Eskisarıbey, Selimiye, Kulakpınar, Sultaniye, Çeşnigir, Dağkadı, Gölkıyı, Muratlı, Tophisar, Hotanlı, Dağesemen, Yenice, Kurşunlu, Ovaesemen, Şahinköy, Tavşanlı, Keşlik, Bakırköy, Taşlık, İnkaya, Hamidiye, Fevzipaşa, Uluabat, Drama, Taşpınar, Mecidiye, İsmetpaşa, Sırabademler, Nasrettin, Arız, Akçasusurluk, Doğla ve Hürriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

İnegöl Çekici

İnegöl Çekicimiz İhsaniye, Kemalpaşa, Sulhiye, Kıran, Özlüce, Dipsizgöl, İnegöl, Karakadı, Esenköy, Alibey, Akhisar, İskaniye, Sultaniye, Turgutalpköy, Edebey, İclaliye, Hilmiye, Hocaköy, Akıncılar, Cuma, Fatih, Gedikpınar, Güzelyurt, Deydinler, Kestanealanı, Hamzabey, Kayapınar, Çaylıca, Bahariye, Orhaniye, Süleymaniyeosb, Yeniköy, Sarıpınar, Çitli, Elmaçayır, Kulaca, Hayriye, Karahasanlar, Yeni, Güneykestane, Şehitler, Sülüklügöl, Hamamlı, Muratbey, Çavuşköy, Çeltikçi, Akbaşlar, Burhaniye, Sinanbey, Esentepe, Eskikaracakaya, Saadet, Gülbahçe, Lütfiye, Olukman, Bilalköy, Hamzabey Osb, Mesudiye, Osmaniyeköy, Mesruriye, Kocakonak, Süle, Sungurpaşa, Hamitabat, Dömez, Kozluca, Hasanpaşa, Kurşunlu, Hamidiye, Ertuğrulgazi, Gündüzlü, Mezit, Şipali, Bahçekaya, Halhalca, Eskiköy, Kınık, Madenköy, İsaören, Boğazköy, Çayyaka, Babaoğlu, Osmaniye, Cumhuriyet, Aşağıballık, Fındıklı, Fevziye, Eymir, Küçükyenice, Çiftlikköy, Baykoca, Mahmudiye, Huzur, Hacıkara, Rüştiye, Soğukdere, Paşaören, Gazelli, Doğanyurdu, Konurlar, Tuzla, Ortaköy, Cerrah, Bayramşah, Tekkeköy, Süpürtü, Tokuş, Yeniceköy, Yukarıballık, Yenice, Yeniyörük, Tahtaköprü, Turgutalp, Tüfekçikonak, Yiğit, Yunusemre, Karalar, Karagölet ve Süleymaniye bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kestel Çekici

Kestel Çekicimiz Gölcük, Narlıdere, Ahmet Vefik Paşaosb, Aksu, Burhaniye, Alaçam, Ahmetvefikpaşa, Yeniosb, Kazancı, Saitabat, Yeni, Sayfiye, Ağlaşan, Derekızık, Soğuksu, Osmaniye, Kozluören, Kale, Barakfakih, Kayacık, Orhaniye, Esentepe, Vanimehmet, Babasultan, Ümitalan, Seymen, Şevketiye, Serme, Çataltepe, Gölbaşı, Kestel, Dudaklı, Turanköy, Gözede, Yağmurlu, Erdoğan, Lütfiye ve Nüzhetiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gürsu Çekici

Gürsu Çekicimiz Kumlukalanı, Dışkayaköyü, Kazıklıköyü, Yenidoğan, Ağaköy, İğdirköyü, Gürsu, Zafer, Kurtuluşosb, Kurtuluş, Ericekköyü, Yenidoğanosb, Hasanköy, Canbazlarköyü, İstiklal, Karahıdırköyü, İpekyolu ve Adaköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Orhaneli Çekici

Orhaneli Çekicimiz Kusumlar, Demirci, Emir, Karabekirpaşa, Yeşiller, Sadağı, Dere, Mahaller, Kadı, Fadıl, Dağgüney, Göktepe, Erenler, Yenidanişment, Orta, Argın, Çivili, Çöreler, Semerci, Tepecik, Serçeler, Belenoluk, Yakuplar, Çınarcık, Karasi, 300 Evler, Başköy, Esentepe, Küçükorhan, Süleymanbey, Karaoğlanlar, Akalan, Nalınlar, Osmaniyeçatak, İkizoluk, Gazipaşa, Eskidanişment, Deliballılar, Altıntaş, Şükriye, Yörücekler, Karıncalı, Orhaneli, Söğüt, Letafet ve Fevzipaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

İznik Çekici

İznik Çekicimiz İhsaniye, Candarlı, Dırazali, Süleymaniye, Hisardere, Müşküle, Sansarak, Elbeyli, Kaynarca, Sarıağıl, Eşrefzade, Beyler, Şerefiye, Selçuk, Yeni, Mecidiye, Aydınlar, Yeşil Camii, Çiçekli, İnikli, Dereköy, Çampınar, Hacıosman, Mustafa Kemal Paşa, Göllüce, Mustafalı, Hocaköy, Karatekin, Orhaniye, Mahmut çelebi, Kırıntı, Osmaniye, Boyalıca, Yenişerefiye, Elmalı, Derbent, Mahmudiye, Bayındır, Kutluca, İznik, Çamdibi, Ömerli, Çakırca, Tacir, Çamoluk, Gürmüzlü ve Yürükler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.